Markalar

Kategoriler

BİLGİLER - UYARILAR

Sayın GRIGRI 2 Kullanıcıları,

GRIGRI 2’nin kolu tümüyle açıkken aşırı yük uygulanması durumunda kolun iç mekanizmasının bozulabileceği ve bu durumun kolun açık durumda takılı kalmasına yol açtığı Petzl tarafından saptanmıştır.

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen ilgili pdf dokümanını inceleyiniz.

Elinizde seri numarasının ilk beş hanesi [10326 ile 11136] arasında olan bir GRIGRI 2 varsa, değişim için derhal ürünü satın aldığınız bayimize ya da bölgenizdeki yetkili Petzl dağıtıcısına ulaşın. Posta adresinizi ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak e-posta ile bildirin. Ürün değişimiyle ilgili organizasyonu ürünü satın aldığınız bayimiz yapacaktır. Eğer ürünü yurt dışından aldıysanız direk bizimle iletişime geçiniz.

Ürün değişimiyle ilgili bütün nakliye ücretleri Petzl tarafından karşılanacaktır.

NOT: Eski nesil GRIGRI'ler bu uyarı kapsamında değildir.

Konu hakkında kafanıza takılan soruları lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sorularınızı aşağıdaki yollardan herhangi birini kullanarak biran önce bize ulaştırmanızı rica ederiz.
1) Toros Kamp facebook sayfası,
2) Toros Kamp Twitter hesabı,
3) Google Talk online destek ([email protected])

 

Bu duyurunun bütün Grigri2 kullanıcılarına olabildiğince çabuk ulaşması için lütfen bu duyuruyu üye olduğunuz ilgili e-posta gruplarıyla ve forumlarla paylaşın ve aşağıdaki yolları kullanarak sosyal medya üyelikleriniz aracılığyla duyurun.

1) facebook’ta paylaşmak için tıklayın.

2) Twitter’da duyurmak için tıklayın.


 

Anlayışınız için teşekkür ederiz,

 

Toros Turizm Hizmetleri Ltd Sti


 

GRIGRI2.pdf